Nie ma modlitw niewysłuchanych

„(…) Bóg zawsze odpowiada, że żadna modlitwa nie będzie niewysłuchana, że jest On Ojcem i nie zapomina o swoich cierpiących dzieciach.

Oczywiście, te stwierdzenia wystawiają nas na próbę, ponieważ wydaje się, że wiele naszych modlitw jest niewysłuchanych. Ileż razy prosiliśmy, a nie otrzymaliśmy, pukaliśmy a znaleźliśmy drzwi zamknięte? Jezus zachęca nas, abyśmy w takich chwilach nalegali i nie poddawali się. Modlitwa zawsze zmienia rzeczywistość: jeśli nie zmieniają się rzeczy wokół nas, to przynajmniej my się zmienimy, zmienia się nasze serce. Jezus obiecał dar Ducha Świętego każdemu, kto się modli.”

Grupa muzyczna I

Dorosłych, którzy często uczestniczą w Eucharystii i pragną wyrazić Bogu swoją miłość i uwielbienie przez śpiew, zapraszamy na spotkania w każdą niedzielę pół godziny przed wieczorną mszą (16.30 lub 18.30) do naszego kościoła. Naszym celem jest modlitwa śpiewem oraz podtrzymywanie śpiewu wiernych podczas liturgii. Zachęcamy do świadomego, pełnego i aktywnego uczestnictwa we Mszy św. nie tylko poprzez wspólny śpiew ale również przez czytanie Pisma Świętego  i śpiewanie psalmów. Wiemy, że w naszej parafii jest dużo uzdolnionych muzycznie osób i tylko nieśmiałość stoi na drodze ich ujawnienia. Tak więc módlmy się wspólnie o cnotę odwagi dla wszystkich, którzy tego potrzebują. W grupie grają i śpiewają Ania, Wiesław, Mariola, Justyna, Ela, Krzysztof, Marysia, Halina i Przemek, czasami wspierają nas gościnnie Marek, Benedykt, rodzina Pliś i Irina.

W grudniu 2015 dołączyły do nas Dorota, Agnieszka, Kornelia i Ola, takie wsparcie młodzieży jest ogromne, Bogu dziękujemy i śpiewamy z coraz większą mocą na chwałę Pana!

Poniżej parę zdjęć naszej grupy, jak widać na zdjęciach jest nas coraz więcej! 🙂

PRZ_2261 PRZ_2248

PRZ_3815-1 PRZ_3814-1 IMAG0389 PRZ_6740