Nie ma modlitw niewysłuchanych

„(…) Bóg zawsze odpowiada, że żadna modlitwa nie będzie niewysłuchana, że jest On Ojcem i nie zapomina o swoich cierpiących dzieciach.

Oczywiście, te stwierdzenia wystawiają nas na próbę, ponieważ wydaje się, że wiele naszych modlitw jest niewysłuchanych. Ileż razy prosiliśmy, a nie otrzymaliśmy, pukaliśmy a znaleźliśmy drzwi zamknięte? Jezus zachęca nas, abyśmy w takich chwilach nalegali i nie poddawali się. Modlitwa zawsze zmienia rzeczywistość: jeśli nie zmieniają się rzeczy wokół nas, to przynajmniej my się zmienimy, zmienia się nasze serce. Jezus obiecał dar Ducha Świętego każdemu, kto się modli.”

13 stycznia 2019 –NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO A

1. Dzisiaj Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Hali Sportowej od 12.00 do 16.00. Serdecznie zapraszam do udziału.
  1. Za tydzień po Sumie w kościele koncert kolęd organizowany przez Stawigudzki Dom Kultury, a po wieczornej mszy spotkanie biblijne.
  1. PLAN KOLĘDY.

Poniedziałek – Warszawska (Kolonia), Rumiankowa, Łąkowa oraz Grabowa, Bukowa, Jesionowa, Klonowa, Lipowa (Os. koło „Alibi”) od 17.00.

Wtorek – Dębowa 2,4,6,8; Świerkowa, Sosnowa – od 17.00.

Środa – Dębowa od 17.00.

Czwartek – Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Morelowa (od 9.00 i 17.00)

Piątek – Stara Apteka, Ośrodek Zdrowia, Poczta, Mazurska 3; Olsztyńska 32,34,36,38,40,42,44,46,48,50 (dawne Bloki Tartaczne) – od 9.00 i od 17.00

Sobota – Wymój i kolonia w Wymoju (od 9.00)