W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

23 CZERWCA 2024 – 12. NIEDZIELA ZWYKŁA B

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w dni powszednie po wieczornej mszy w niedzielę przed Sumą.

2. W przyszłą niedzielę o 11.00 będę chciał podziękować Bogu za dar powołania w 30. rocznicę święceń i Wam Kochani za 24 lata wspólnej drogi ku Bogu.

3. Nowym proboszczem od 1. lipca będzie ks. Zbigniew Czernik. Wprowadzenie przez Księdza Dziekana nowego proboszcza w niedzielę – 7. lipca o godz. 11.00.

4. Na sobotę na 9.00 zapraszam chętne osoby do sprzątnięcia plebanii.