Bez Chrystusa nie znajdziemy właściwego kierunku życia

„(…)Wszyscy potrzebujemy słowa prawdy, które by nas prowadziło i oświecało nam drogę. Bez prawdy, którą jest sam Chrystus nie można znaleźć właściwego ukierunkowania życia. Kiedy oddalamy się od Jezusa i od Jego miłości, gubimy się, a egzystencja zamienia się w rozczarowanie i niezadowolenie. Mając Jezusa u boku możemy bezpiecznie iść naprzód, możemy przezwyciężyć próby, postępujemy w miłości do Boga i do bliźniego. Jezus uczynił siebie darem dla innych, stając się w ten sposób wzorem miłości i służby dla każdego z nas. Niech Najświętsza Maryja Panna pomaga nam brać na siebie problemy, cierpienia i trudności naszego bliźniego poprzez postawę dzielenia się i służby.”

13 października 2018 – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA B

1. W poniedziałek po mszy – zbiórka ministrancka; wtorek – po różańcu oaza dla dzieci; środa o 18.30 piąte spotkanie KURSU ALPHA w ramach przygotowania do bierzmowania, czwartek – o 19.00 spotkanie dla młodzieży.

1. W przyszłą niedziele po mszy wieczornej spotkanie biblijne

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie po wieczornej mszy, we wtorki dla dzieci, w niedzielę przed Sumą.

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do I spowiedzi i komunii św.

1. Dziękuję za modlitwę i udział w pogrzebie pani Marii Olszewskiej oraz Pana Grzegorza Hancka