Bez Chrystusa nie znajdziemy właściwego kierunku życia

„(…)Wszyscy potrzebujemy słowa prawdy, które by nas prowadziło i oświecało nam drogę. Bez prawdy, którą jest sam Chrystus nie można znaleźć właściwego ukierunkowania życia. Kiedy oddalamy się od Jezusa i od Jego miłości, gubimy się, a egzystencja zamienia się w rozczarowanie i niezadowolenie. Mając Jezusa u boku możemy bezpiecznie iść naprzód, możemy przezwyciężyć próby, postępujemy w miłości do Boga i do bliźniego. Jezus uczynił siebie darem dla innych, stając się w ten sposób wzorem miłości i służby dla każdego z nas. Niech Najświętsza Maryja Panna pomaga nam brać na siebie problemy, cierpienia i trudności naszego bliźniego poprzez postawę dzielenia się i służby.”

13 października 2018 – 28 NIEDZIELA ZWYKŁA B

PONIEDZIAŁEK

17.00 – +Jadwiga, Antoni, Genowefa i Stanisław Kuchcińscy; Teresa i Jan Ciechańscy

17.00 – o błogosławieństwo w 40 rocznicę ślubu

17.00 – +Rodzice i rodzeństwo Palmowskich

17.00 – +Klaudia – 12 rocznica śmierci.

17.00 – o błogosławieństwo dla Cecylii w 80 urodziny

17.00 – o błogosławieństwo Boże