Nie ma modlitw niewysłuchanych

„(…) Bóg zawsze odpowiada, że żadna modlitwa nie będzie niewysłuchana, że jest On Ojcem i nie zapomina o swoich cierpiących dzieciach.

Oczywiście, te stwierdzenia wystawiają nas na próbę, ponieważ wydaje się, że wiele naszych modlitw jest niewysłuchanych. Ileż razy prosiliśmy, a nie otrzymaliśmy, pukaliśmy a znaleźliśmy drzwi zamknięte? Jezus zachęca nas, abyśmy w takich chwilach nalegali i nie poddawali się. Modlitwa zawsze zmienia rzeczywistość: jeśli nie zmieniają się rzeczy wokół nas, to przynajmniej my się zmienimy, zmienia się nasze serce. Jezus obiecał dar Ducha Świętego każdemu, kto się modli.”

Ośrodek CARITAS w Rybakach

Link do strony poświęconej filmowi o Maryi „Mary’s Land”

Sercański Portal Ewangelizacyjny

KATECHEZY BIBLIJNE – O.M. WOŁOSZYN SJ

MELODEUS – PORTAL MUZYKI KOŚCIELNEJ

Mateusz Chrześcijański Serwis

Centrum Formacji Świeckich

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

Archidiecezja Warmińska – oficjalna strona Archidiecezji Warmińskiej.
Caritas Olsztyn – oficjalna strona Caritas Archidiecezji Warmińskiej.
ODA – strona Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego
Spotkania Małżeńskie – strona poświęcona pogłębieniu, odnowieniu a także odbudowaniu więzi małżeńskiej. Dodatkowo ciekawe informacje znajdą tu dla siebie narzeczeni.
Persona Humana – Chrześcijański Ośrodek Poradnictwa i Terapii.
Soli Deo Omnia – strona akademickiej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia”
Oaza – Warmia – oficjalny serwis Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Warmińskiej.
Odnowa – Warmia – strona Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warmińskiej
Schola Niepojętej Trójcy – strona Scholi Niepojętej Trójcy
Uczniowie Emaus – wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna w Olsztynie.
Mocni w Wierze – oficjalna strona poświęcona koncertom „Mocni w wierze”.
Absolwenci ODA – Stowarzyszenie Absolwentów Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego „ODA” w Olsztynie
Instytut Kultury chrześcijańskiej – oficjalna strona Instytutu Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II w Olsztynie.