Bez Chrystusa nie znajdziemy właściwego kierunku życia

„(…)Wszyscy potrzebujemy słowa prawdy, które by nas prowadziło i oświecało nam drogę. Bez prawdy, którą jest sam Chrystus nie można znaleźć właściwego ukierunkowania życia. Kiedy oddalamy się od Jezusa i od Jego miłości, gubimy się, a egzystencja zamienia się w rozczarowanie i niezadowolenie. Mając Jezusa u boku możemy bezpiecznie iść naprzód, możemy przezwyciężyć próby, postępujemy w miłości do Boga i do bliźniego. Jezus uczynił siebie darem dla innych, stając się w ten sposób wzorem miłości i służby dla każdego z nas. Niech Najświętsza Maryja Panna pomaga nam brać na siebie problemy, cierpienia i trudności naszego bliźniego poprzez postawę dzielenia się i służby.”

Ośrodek CARITAS w Rybakach

Link do strony poświęconej filmowi o Maryi „Mary’s Land”

Sercański Portal Ewangelizacyjny

KATECHEZY BIBLIJNE – O.M. WOŁOSZYN SJ

MELODEUS – PORTAL MUZYKI KOŚCIELNEJ

Mateusz Chrześcijański Serwis

Centrum Formacji Świeckich

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

Archidiecezja Warmińska – oficjalna strona Archidiecezji Warmińskiej.
Caritas Olsztyn – oficjalna strona Caritas Archidiecezji Warmińskiej.
ODA – strona Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego
Spotkania Małżeńskie – strona poświęcona pogłębieniu, odnowieniu a także odbudowaniu więzi małżeńskiej. Dodatkowo ciekawe informacje znajdą tu dla siebie narzeczeni.
Persona Humana – Chrześcijański Ośrodek Poradnictwa i Terapii.
Soli Deo Omnia – strona akademickiej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia”
Oaza – Warmia – oficjalny serwis Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Warmińskiej.
Odnowa – Warmia – strona Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warmińskiej
Schola Niepojętej Trójcy – strona Scholi Niepojętej Trójcy
Uczniowie Emaus – wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna w Olsztynie.
Mocni w Wierze – oficjalna strona poświęcona koncertom „Mocni w wierze”.
Absolwenci ODA – Stowarzyszenie Absolwentów Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego „ODA” w Olsztynie
Instytut Kultury chrześcijańskiej – oficjalna strona Instytutu Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II w Olsztynie.