Braterstwo jest owocem Paschy Chrystusa

„(…) Jezus powiedział: „Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali” (J 13, 35). Dlatego właśnie nie możemy zamykać się w naszej sferze prywatnej, w naszej grupie, ale jesteśmy wezwani do troski o dobro wspólne, do zadbania o naszych braci, zwłaszcza tych najsłabszych i usuniętych na margines. Tylko braterstwo może zagwarantować trwały pokój, może pokonać różne formy ubóstwa, może ugasić napięcia i wojny, może wyplenić korupcję i przestępczość. Niech anioł mówiący: „zmartwychwstał” pomoże nam żyć braterstwem i nowością dialogu oraz relacji a także troską o dobro wspólne.”

Ośrodek CARITAS w Rybakach

Link do strony poświęconej filmowi o Maryi „Mary’s Land”

Sercański Portal Ewangelizacyjny

KATECHEZY BIBLIJNE – O.M. WOŁOSZYN SJ

MELODEUS – PORTAL MUZYKI KOŚCIELNEJ

Mateusz Chrześcijański Serwis

Centrum Formacji Świeckich

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

Archidiecezja Warmińska – oficjalna strona Archidiecezji Warmińskiej.
Caritas Olsztyn – oficjalna strona Caritas Archidiecezji Warmińskiej.
ODA – strona Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego
Spotkania Małżeńskie – strona poświęcona pogłębieniu, odnowieniu a także odbudowaniu więzi małżeńskiej. Dodatkowo ciekawe informacje znajdą tu dla siebie narzeczeni.
Persona Humana – Chrześcijański Ośrodek Poradnictwa i Terapii.
Soli Deo Omnia – strona akademickiej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia”
Oaza – Warmia – oficjalny serwis Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Warmińskiej.
Odnowa – Warmia – strona Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warmińskiej
Schola Niepojętej Trójcy – strona Scholi Niepojętej Trójcy
Uczniowie Emaus – wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna w Olsztynie.
Mocni w Wierze – oficjalna strona poświęcona koncertom „Mocni w wierze”.
Absolwenci ODA – Stowarzyszenie Absolwentów Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego „ODA” w Olsztynie
Instytut Kultury chrześcijańskiej – oficjalna strona Instytutu Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II w Olsztynie.