Zapytaj siebie, czy twoje serce nie stało się lodem

„(…) prawdziwym obliczem miłości jest miłosierdzie wobec potrzebującego życia ludzkiego. W ten sposób stajemy się prawdziwymi uczniami Jezusa i objawia się oblicze Ojca: „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36). Bóg, nasz Ojciec, jest miłosierny, bo współczuje; jest zdolny do tego współczucia, do zbliżenia się do naszego bólu, do naszego grzechu, do naszych wad, do naszej nędzy.”

Ośrodek CARITAS w Rybakach

Link do strony poświęconej filmowi o Maryi „Mary’s Land”

Sercański Portal Ewangelizacyjny

KATECHEZY BIBLIJNE – O.M. WOŁOSZYN SJ

MELODEUS – PORTAL MUZYKI KOŚCIELNEJ

Mateusz Chrześcijański Serwis

Centrum Formacji Świeckich

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej

Archidiecezja Warmińska – oficjalna strona Archidiecezji Warmińskiej.
Caritas Olsztyn – oficjalna strona Caritas Archidiecezji Warmińskiej.
ODA – strona Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego
Spotkania Małżeńskie – strona poświęcona pogłębieniu, odnowieniu a także odbudowaniu więzi małżeńskiej. Dodatkowo ciekawe informacje znajdą tu dla siebie narzeczeni.
Persona Humana – Chrześcijański Ośrodek Poradnictwa i Terapii.
Soli Deo Omnia – strona akademickiej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Soli Deo Omnia”
Oaza – Warmia – oficjalny serwis Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Warmińskiej.
Odnowa – Warmia – strona Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warmińskiej
Schola Niepojętej Trójcy – strona Scholi Niepojętej Trójcy
Uczniowie Emaus – wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna w Olsztynie.
Mocni w Wierze – oficjalna strona poświęcona koncertom „Mocni w wierze”.
Absolwenci ODA – Stowarzyszenie Absolwentów Olsztyńskiego Duszpasterstwa Akademickiego „ODA” w Olsztynie
Instytut Kultury chrześcijańskiej – oficjalna strona Instytutu Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II w Olsztynie.