Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 16 września, 2016, Categories: Bez kategorii


Zdjęcia z Pielgrzymki cz.1

Nasze pozostałe zdjęcia z pielgrzymki do Gietrzwałdu są jeszcze „w obróbce” (chroniczny brak czasu) ale póki co swoimi zdjęciami dzieli się z nami zaprzyjaźniona parafia z Jabłonnej. Zdjęcia – Adam Kozera, dziękujemy!
http://mia123.vdl.pl/