Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 16 września, 2016, Categories: Bez kategorii


Zdjęcia z Pielgrzymki cz.1

Nasze pozostałe zdjęcia z pielgrzymki do Gietrzwałdu są jeszcze „w obróbce” (chroniczny brak czasu) ale póki co swoimi zdjęciami dzieli się z nami zaprzyjaźniona parafia z Jabłonnej. Zdjęcia – Adam Kozera, dziękujemy!
http://mia123.vdl.pl/