Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 3 grudnia, 2015, Categories: Bez kategorii


Zaproszenie na spotkanie z Grzegorzem Kasjaniukiem

Serdecznie zapraszamy do kościoła w Stawigudzie 10 grudnia (czwartek) godz. 18.30 na spotkanie z redaktorem muzycznym Radio Profeto.pl – Panem Grzegorzem Kasjaniukiem: świadectwo nawrócenia i zagrożenia duchowe we współczesnej muzyce.

10.12.2015 Stawiguda