Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 3 grudnia, 2015, Categories: Bez kategorii


Zaproszenie na spotkanie z Grzegorzem Kasjaniukiem

Serdecznie zapraszamy do kościoła w Stawigudzie 10 grudnia (czwartek) godz. 18.30 na spotkanie z redaktorem muzycznym Radio Profeto.pl – Panem Grzegorzem Kasjaniukiem: świadectwo nawrócenia i zagrożenia duchowe we współczesnej muzyce.

10.12.2015 Stawiguda