Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 2 października, 2016, Categories: Bez kategorii


Zaproszenie na Pielgrzymkę Rowerową

PIERWSZA ROWEROWA PIELGRZYMKA MŁODZIEŻY

i tych którzy stawiają na młodzież,

do MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ

już w najbliższą sobotę 8 października 2016.

Wyjazd spod Kościoła Parafialnego Świętego Jakuba w Stawigudzie

po błogosławieństwie Proboszcza

o godz. 9.00

Msza Święta w Bazylice w Gietrzwałdzie – godz. 12.00.

Powrót do Stawigudy po godz. 15.

  Prosimy o zgłaszanie się w kościele do Księdza Proboszcza lub na adres:

wieslaw_stepniak1961@o2.pl do czwartku (6.10.2016)

prz_5218