Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 7 listopada, 2015, Categories: Bez kategorii


Zaproszenie na Koncert

Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych i miłośników muzyki chóralnej na „Koncert Pieśni Uwielbienia” w wykonaniu Chóru Konsonans z Tomaszkowa. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15.11.2015, po sumie w naszym kościele.

Plakat