Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 7 listopada, 2015, Categories: Bez kategorii


Zaproszenie na Koncert

Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych i miłośników muzyki chóralnej na „Koncert Pieśni Uwielbienia” w wykonaniu Chóru Konsonans z Tomaszkowa. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15.11.2015, po sumie w naszym kościele.

Plakat