Author: , Posted: 17 czerwca, 2016, Categories: Bez kategorii

Kochani
Zapraszamy ! – jeśli macie czas i chęć, przyjdźcie posłuchać o naszej Pielgrzymce, naszym Camino. Swoją opowieść zilustrujemy zdjęciami.
Będzie nam bardzo miło, jeśli nas wesprzecie swoją obecnością.
Fundacja „Idź Dalej” promuje ideę pielgrzymowania szlakami św. Jakuba, a jesteśmy przecież z parafii św. Jakuba, warto więc przy tej okazji poznać ludzi (bardzo sympatycznych) zaangażowanych w pracę fundacji.
Może ktoś z Was poczuje chęć wyruszenia na szlak…
Ania i Przemek

zaproszenie - Camino