Author: , Posted: 18 października, 2015, Categories: Bez kategorii

Zaproszenie – 31.10.2015 (sobota) Korowód i Bal Świętych

Gorąco  zapraszamy do udziału w  Korowodzie i  Balu Świętych ( 31 października- sobota ) w naszej parafii , jak również do rozpropagowywania tej informacji.

plakat bal wszystkich swietych

31 Października zaczynamy uroczystą Mszą św. o godz. 17.00

Po Mszy Św. Korowód Świętych   ulicami Stawigudy ( trasa jak na Boże Ciało)

Bal  w szkole podstawowej

Kto może, niech przyjdzie przebrany za świętego  lub anioła!

Zachęcajmy wszystkich do przebrania, będzie konkurs na najlepiej przebranego świętego i najciekawszy atrybut świętego.

Okrzyki na korowód:

„hej, hej święty jest Ok(ej )! „

” każda święta i każdy święty

chodzi: UŚMIECHNIĘTY!

Zachęcamy do udziału i pomocy w organizacji, koordynator: Iwona Obidowska