Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 23 lipca, 2015, Categories: Bez kategorii


Zapraszamy na coroczne Odpustowe Święto Jakubowe !!!!!!!!!!!!!

par plak

Zachęcamy do wzięcia udziału w ustanowieniu Pierwszego Stawigudzkiego Rekordu Osób Grających na Dowolnym Instrumencie. Aby ułatwić to zadanie, umieszczamy poniżej tekst pieśni wraz z nagraniem, który będziemy razem wykonywać.

Jesteśmy piękni

 

A D (przygrywka)  

 

D               A         h                             G A

Jesteśmy piękni Twoim pięknem ,Panie!

 D             A          h                            G

Jesteśmy piękni Twoim pięknem, Panie!

 e                   h               A

Ty otwierasz nasze oczy na piękno Twoje Panie!

 e                   h                   A

Ty otwierasz nasze oczy, Panie!

 e                   h                          A

Ty otwierasz nasze oczy na piękno Twoje, Panie!

 e                     h                   A                        D

Ty otwierasz nasze oczy, Panie na Twoje piękno!