Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 23 lipca, 2015, Categories: Bez kategorii


Zapraszamy na coroczne Odpustowe Święto Jakubowe !!!!!!!!!!!!!

par plak

Zachęcamy do wzięcia udziału w ustanowieniu Pierwszego Stawigudzkiego Rekordu Osób Grających na Dowolnym Instrumencie. Aby ułatwić to zadanie, umieszczamy poniżej tekst pieśni wraz z nagraniem, który będziemy razem wykonywać.

Jesteśmy piękni

 

A D (przygrywka)  

 

D               A         h                             G A

Jesteśmy piękni Twoim pięknem ,Panie!

 D             A          h                            G

Jesteśmy piękni Twoim pięknem, Panie!

 e                   h               A

Ty otwierasz nasze oczy na piękno Twoje Panie!

 e                   h                   A

Ty otwierasz nasze oczy, Panie!

 e                   h                          A

Ty otwierasz nasze oczy na piękno Twoje, Panie!

 e                     h                   A                        D

Ty otwierasz nasze oczy, Panie na Twoje piękno!