Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 22 września, 2015, Categories: Bez kategorii


Wykład i dyskusja z udziałem dr Tadeusza Wasilewskiego

Fundacja Każdy Ważny zaprasza : 25 września, czyli w piątek o 18:00 będzie wykład i dyskusja z udziałem dr Tadeusza Wasilewskiego (ginekolog z Białegostoku).  Fundacja Każdy Ważny chce przybliżyć wszystkim temat leczenia niepłodności i  naprotechnologii, która daje całkiem niezłe rezultaty. Niestety w mediach mało o niej słychać, a informacje podawane często są błędne. Więcej znajdziecie na  stronie http://kazdywazny.pl/index.php/zycie-poczatek/ strona wydarzenia i zapisy  http://zycie-poczatek.evenea.pl/
PLAKAT