Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 22 września, 2015, Categories: Bez kategorii


Wykład i dyskusja z udziałem dr Tadeusza Wasilewskiego

Fundacja Każdy Ważny zaprasza : 25 września, czyli w piątek o 18:00 będzie wykład i dyskusja z udziałem dr Tadeusza Wasilewskiego (ginekolog z Białegostoku).  Fundacja Każdy Ważny chce przybliżyć wszystkim temat leczenia niepłodności i  naprotechnologii, która daje całkiem niezłe rezultaty. Niestety w mediach mało o niej słychać, a informacje podawane często są błędne. Więcej znajdziecie na  stronie http://kazdywazny.pl/index.php/zycie-poczatek/ strona wydarzenia i zapisy  http://zycie-poczatek.evenea.pl/
PLAKAT