Author: , Posted: 27 września, 2016, Categories: Bez kategorii

Wspomnienie Rybaki

Jeszcze pamiątkowe zdjęcie z Rybak oraz podsumowanie od p. Marty:
Nasza młodzież gimnazjalna i licealna wraz z p. Martą Dziewiątkowską i duchowo obecnym ks. Tomaszem udała się do Rybak na Spotkanie Młodych ” MISJA EFFATA „. Słoneczna pogoda i humor wszystkim dopisywały, były: modlitwa, adoracja, taniec i śpiew. Mieliśmy także okazję porapować z zespołem Wyrwani z niewoli. Po występie pod koniec adoracji wszyscy otrzymali błogosławieństwo z namaszczeniem oraz pamiątkę, nieśmiertelnik ze słowami z Ewangelii wg św. Marka: ” Kto wytrwa do końca, będzie Zbawiony”.
Taka forma ewangelizacji wszystkim przypadła do gustu.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Rodzicom za wsparcie, opiekę i pomoc.