Author: , Posted: 15 grudnia, 2015, Categories: Bez kategorii

Wspólne Bożonarodzeniowe Granie i Śpiewanie

Zapraszamy osoby śpiewające i grające do współuczestniczenia w oprawie muzycznej Mszy Bożonarodzeniowej 25 grudnia  o godz.11. i wspólnego kolędowania po Eucharystii. Planujemy wspólną próbę o godz.19, w poniedziałek 21 grudnia w naszym kościele. Niech nikogo nie zabraknie 🙂

Zachęcamy wszystkich chętnych do nauki (przypomnienia) kolędy „Naród w ciemnościach”

Naród w ciemnościach – tekst i chwyty