Author: , Posted: 29 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii

Wieści z Krakowa!

Czy wiecie, że młodzież z naszej parafii również uczestniczy w ŚDM i pojechała na spotkanie z Papieżem Franciszkiem?
Krótka ale jakże emocjonalna wiadomość od naszych reporterek na Światowe Dni Młodzieży – Oli i Agnieszki, przekazujemy treść SMS:
„Przeżycia super. W czwartek o 21 dotarliśmy do celu – Jadowniki. Tutaj zaczyna się nasza czterodniowa przygoda ze Światowymi Dniami Młodzieży. Bardzo Ciepłe powitanie dało nam siłę na resztę dni. Postaramy się codziennie dodać coś od siebie a po powrocie przedstawimy fotorelację”
Aga, Ola – trzymamy kciuki, modlimy się za Was i z niecierpliwością czekamy na wieści!
Jeśli ktoś jeszcze spośród Was uczestniczy w ŚDM i chce się podzielić swoimi przeżyciami, świadectwem – zapraszamy!

reporterki SDM