Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 12 marca, 2017, Categories: Bez kategorii


Wieczór Chwały 20.03.2017

Zapraszamy na Wieczór Chwały w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie, szczególnie naszą młodzież.

Poprowadzi zespół „Wyrwani z niewoli”.

Szczegóły pod linkiem:

http://sne.fc.pl/wieczor-chwaly