Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 12 marca, 2017, Categories: Bez kategorii


Wieczór Chwały 20.03.2017

Zapraszamy na Wieczór Chwały w Parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie, szczególnie naszą młodzież.

Poprowadzi zespół „Wyrwani z niewoli”.

Szczegóły pod linkiem:

http://sne.fc.pl/wieczor-chwaly