Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 27 marca, 2022, Categories: Bez kategorii


Szkolny Caritas znowu w akcji!

Wolontariusze naszego ❤ Szkolnego Koła Caritas ❤ po raz kolejny włączyli się do Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas „Tak pomagam! „. Żywność trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego regionu, w tym również dla uchodźców z Ukrainy. Dziękujemy za wielkie serca darczyńców! Razem możemy uczynić wiele dobrego!