Author: , Posted: 23 lipca, 2017, Categories: Bez kategorii

Święto Jakubowe

Święto Jakubowe anno domini 2017 za nami! Po procesji, Mszy św. i wspólnej modlitwie rozpoczął się odpust. Co prawda w deszczu ale co tam! Jak zwykle w doskonałych humorach, przy pysznych smakołykach przygotowanych przez naszych Parafian bawiliśmy się i ucztowaliśmy, nie zważając na ten „drobny” deszczyk Przecież to z nieba…Pokazaliśmy, że jesteśmy jedną wielką Wspólnotą, Jakubową Rodziną! Dziękujemy wszystkim za przygotowania, dary i udział w tym wspaniałym wydarzeniu!

Pod poniższym linkiem galeria zdjęć

Galeria 23 07 2017 Święto Jakubowe