Author: , Posted: 3 maja, 2015, Categories: Bez kategorii

Stan Cmentarza

W związku z notorycznym wyrzucaniem zniczy, kwiatów, wieńców i starych pomników pod albo poza ogrodzenie cmentarza, a także samowolnym sadzeniem wysokich drzew i krzewów, wzrastają koszty utrzymania na nim porządku.

Od czerwca przedłużenie miejsca na cmentarzu po 20 latach od pogrzebu – 400 zł; nowy grób (dla parafian ) – 700 zł, z poza parafii (1300 zł). Wjazd kamieniarzy na cmentarz – 100 zł. Wszelki te wpłaty przeznaczone są tylko i wyłącznie na utrzymanie cmentarza.

Obecny stan naszego cmentarza najlepiej ilustrują załączone zdjęcia

Zdjęcia – Cmentarz