Bez Chrystusa nie znajdziemy właściwego kierunku życia

„(…)Wszyscy potrzebujemy słowa prawdy, które by nas prowadziło i oświecało nam drogę. Bez prawdy, którą jest sam Chrystus nie można znaleźć właściwego ukierunkowania życia. Kiedy oddalamy się od Jezusa i od Jego miłości, gubimy się, a egzystencja zamienia się w rozczarowanie i niezadowolenie. Mając Jezusa u boku możemy bezpiecznie iść naprzód, możemy przezwyciężyć próby, postępujemy w miłości do Boga i do bliźniego. Jezus uczynił siebie darem dla innych, stając się w ten sposób wzorem miłości i służby dla każdego z nas. Niech Najświętsza Maryja Panna pomaga nam brać na siebie problemy, cierpienia i trudności naszego bliźniego poprzez postawę dzielenia się i służby.”

Author: , Posted: 8 kwietnia, 2018, Categories: Bez kategorii

Spotkanie Wspólnoty Rodzin

Przekazujemy informację od Wspólnoty Odnowy Rodzin:

Witajcie. Alleluja.

Czas szybko mija. Już za dziesięć dni kolejne spotkanie Wspólnoty Odnowa Rodzin.

Tym razem o „Radości ze Zmartwychwstania„.

Zapraszamy:    14 kwietnia 2018

Parafia Św. Józefa w Olsztynie (Zatorze)

Czas spotkania – tak jak ostatnio: 9.45 – 15.30

Szczegółowy plan spotkania już wkrótce.

Zgłaszajcie swój udział na: awrokita@wp.pl