Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 29 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


ŚDM na Warmii

W sobotę 23.07, na błoniach Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej odbyły się centralne uroczystości Światowych Dni Młodzieży na Warmii.  Oto fotograficzna relacja z wieczornego koncertu grupy „Mocni w Wierze”  oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Kto nie był, niech żałuje!

 

Galeria ŚDM Gietrzwałd 23 07 2016