Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 29 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


ŚDM na Warmii

W sobotę 23.07, na błoniach Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej odbyły się centralne uroczystości Światowych Dni Młodzieży na Warmii.  Oto fotograficzna relacja z wieczornego koncertu grupy „Mocni w Wierze”  oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Kto nie był, niech żałuje!

 

Galeria ŚDM Gietrzwałd 23 07 2016