Author: , Posted: 24 grudnia, 2016, Categories: Bez kategorii

Roraty 22.12.2016

Na ostatnich w tym roku Roratach odbyła się niezwykła ceremonia udekorowania złotymi medalami wszystkich Bohaterów, którzy wykazali się największą gorliwością i hartem ducha i uczestniczyli we wszystkich nabożeństwach ku czci Najświętszej Marii Panny. Medalem dla Superbohatera został odznaczony nasz Dobrodziej, dla którego, jak wszyscy wiemy, godz. 6.00 to jeszcze „środek nocy”…

Po Eucharystii wszyscy wierni zostali zaproszeni na wspólne śniadanie, do odremontowanej, odświętnie udekorowanej, przytulnej salki przy kościele. Było bardzo smacznie, cieplutko i rodzinnie.

Galeria Roraty 22.12.2016