Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 9 marca, 2015, Categories: Bez kategorii


Rekolekcje z O. Johnem Bashoborą w Olsztynie

Poniżej informacje o zapisach na rekolekcje. Zachęcamy  i zapraszamy

SNE Olsztyn

„Zobaczcie jak nasz Pan jest dobry”

Informujemy, że zapisy na rekolekcje charyzmatyczne, które wygłosi O. John Baptist Bashobora w dniach 8-10 czerwca 2015 r. w olsztyńskiej hali Urania rozpoczną się w poniedziałek, 16 marca 2015r. od godziny 8:00

na stronie: www.czasuwielbienia.olsztyn.pl.