Author: , Posted: 14 lipca, 2015, Categories: Bez kategorii

II Wakacyjne Rekolekcje w Stawigudzie 20-22 lipca

Wspólnota Parafii św. Jakuba Apostoła serdecznie zaprasza wszystkich Zabieganych i Zajętych w ciągu roku, by przy Bogu znaleźć wytchnienie podczas II Wakacyjnych Rekolekcji.

W ubiegłym roku, pierwsze rekolekcje wygłosił ks. Michał Olszewski, sercanin z diecezji kieleckiej.

Tym razem Wakacyjne Rekolekcje w Stawigudzie poprowadzi

Jarosław Dobrzeniecki

z Olsztyna.

*Msze św. z nauką rekolekcyjną

od poniedziałku do środy o godz. 11.00 i 19.00.

* Okazja do spowiedzi

we wtorek

*Nabożeństwo adoracyjne Najświętszego Sakramentu, w którym będziemy dziękować i uwielbiać Pana Boga oraz prosić o umocnienia ducha i ciała

we wtorek