Author: , Posted: 29 października, 2016, Categories: Bez kategorii

Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Łajs!

W nocy z 18 na 19 września  spłonął 3-rodzinny dom w Łajsach. Najbardziej ucierpiała rodzina p. Ewy, zaprzyjaźnionej z naszą parafią (pomagała np. przy tegorocznych rekolekcjach przed Odpustem), która straciła dom i cały dobytek. Poniżej podajemy nr konta  Fundacji ‚Oczyma dziecka’ z Gietrzwałdu, na które można wpłacać pieniądze. Liczy się każda złotówka.

Numer konta:

45 1240 1590 1111 0010 2804 763545 1240 1590 1111 0010 2804 7635

z dopiskiem „Pomoc dzieciom pogorzelców z Łajs”

Z góry dziękujemy za pomoc finansową i modlitwę i w ich intencji!