Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 29 października, 2016, Categories: Bez kategorii


Potrzebna pomoc dla pogorzelców z Łajs!

W nocy z 18 na 19 września  spłonął 3-rodzinny dom w Łajsach. Najbardziej ucierpiała rodzina p. Ewy, zaprzyjaźnionej z naszą parafią (pomagała np. przy tegorocznych rekolekcjach przed Odpustem), która straciła dom i cały dobytek. Poniżej podajemy nr konta  Fundacji ‚Oczyma dziecka’ z Gietrzwałdu, na które można wpłacać pieniądze. Liczy się każda złotówka.

 

Numer konta:

45 1240 1590 1111 0010 2804 763545 1240 1590 1111 0010 2804 7635

 z dopiskiem „Pomoc dzieciom pogorzelców z Łajs”

 

Z góry dziękujemy za pomoc finansową i modlitwę i w ich intencji!