Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 31 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Pomagamy sąsiadom z Miodówka!

Drodzy!

Trwa akcja zbierania podpisów pod petycją do GDDKiA o wybudowanie ekranów akustycznych wzdłuż modernizowanej trasy S51 na wysokości Miodówka.

Niestety Rodzinny Ogród Działkowy Miodówko został pominięty w planach (zaprojektowane ekrany kończą się przed wsią). Należy dodać, że trasa w pobliżu będzie przebiegać znacznie wyżej niż obecnie, zwiększy się jej przepustowość, co spowoduje pogorszenie komfortu odpoczynku osób korzystających z walorów przyrodniczych tej części naszej gminy. Podpisz petycję, która pomoże nam zawalczyć o spokojny wypoczynek.

Podpisy zbieramy on-line do 7.08.2016, link: http://www.petycjeonline.com/ekrany_miodowko

Powiadom rodzinę, znajomych, sąsiadów. Każda osoba pełnoletnia może się podpisać! Im więcej osób się podpisze tym większe szanse na powodzenie petycji. Bardzo dziękujemy każdemu z osobna za oddany głos w naszej wspólnej sprawie.

Uwaga!!! Jedna osoba może złożyć tylko jeden podpis, pisemnie lub on-line.