Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 31 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Pomagamy sąsiadom z Miodówka!

Drodzy!

Trwa akcja zbierania podpisów pod petycją do GDDKiA o wybudowanie ekranów akustycznych wzdłuż modernizowanej trasy S51 na wysokości Miodówka.

Niestety Rodzinny Ogród Działkowy Miodówko został pominięty w planach (zaprojektowane ekrany kończą się przed wsią). Należy dodać, że trasa w pobliżu będzie przebiegać znacznie wyżej niż obecnie, zwiększy się jej przepustowość, co spowoduje pogorszenie komfortu odpoczynku osób korzystających z walorów przyrodniczych tej części naszej gminy. Podpisz petycję, która pomoże nam zawalczyć o spokojny wypoczynek.

Podpisy zbieramy on-line do 7.08.2016, link: http://www.petycjeonline.com/ekrany_miodowko

Powiadom rodzinę, znajomych, sąsiadów. Każda osoba pełnoletnia może się podpisać! Im więcej osób się podpisze tym większe szanse na powodzenie petycji. Bardzo dziękujemy każdemu z osobna za oddany głos w naszej wspólnej sprawie.

Uwaga!!! Jedna osoba może złożyć tylko jeden podpis, pisemnie lub on-line.