Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 26 listopada, 2014, Categories: Bez kategorii


Plaster Miodu

W imieniu o. Adama Szustaka OP serdecznie zapraszamy Was do wspólnego przeżycia Adwentu 2014 poprzez Internetowe Słuchowisko Adwentowe: PLASTER MIODU.

 

Na każdą adwentową noc o. Adam przygotował krótkie rozważania Słowa połączone z modlitwą, a trzy razy w tygodniu (w każdą niedzielę, wtorek i czwartek) dłuższe komentarze do Słowa: wszystkie jak PLASTER MIODU, bo każdej adwentowej nocy Bóg chce przyłożyć te plastry do naszych ran, chce osłodzić nasz ból, chce nakarmić obficie nasze spragnione ciała i dusze.

W konkrecie: każdej adwentowej nocy na profilu „Langusta na palmie” będzie udostępnione nagranie w formacie mp3, którego będzie można słuchać w internecie albo ściągnąć dla siebie. Codziennie albo raczej conocnie od 30 listopada do 24 grudnia 2014 roku. W nocy, na pewno po zmroku, na pewno przed świtem.

To będą zupełnie inne rekolekcje. Tylko Słowo, tylko głos ojca, tylko dla Ciebie. Bardzo intymnie, bardzo kojąco, bardzo bezpośrednio. Po prostu PLASTER MIODU.

Najserdeczniej zapraszamy. Dołączcie do wydarzenia (PLASTER MIODU. Internetowe Słuchowisko Adwentowe) i przekażcie je dalej. Dotrzyjmy do wszystkich, którzy potrzebują PLASTRA MIODU.

– informacja ze strony http://tmoch.net/jupgrade/index.php/ciekawe-artykuly/e-aktualnosci/760-internetowe-sluchowisko-adwentowe-plaster-miodu.html –