Author: , Posted: 18 listopada, 2015, Categories: Bez kategorii

Pielgrzymki do Fatimy

W związku z przypadającą w 2017 r. 100-tną rocznicą objawień w Matki Bożej w Fatimie, parafia NSPJ w Olsztynku organizuje w przyszłym roku pielgrzymki do Fatimy z uczestnictwem na wieczornych nabożeństwach w tym sanktuarium. Pielgrzymka ma 8 dni a w programie także inne atrakcyjne miejsca. Przewidywany koszt 3800 zł. Osoby zainteresowane takim wyjazdem zapraszamy w piątek 27.11 o godz. 16 na spotkanie z przedstawicielem Biura Pielgrzymkowego.

Ks. Dziekan Stanisław Pietkiewicz