Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 18 listopada, 2015, Categories: Bez kategorii


Pielgrzymki do Fatimy

W związku z przypadającą w 2017 r. 100-tną rocznicą objawień w Matki Bożej w Fatimie, parafia NSPJ w Olsztynku organizuje w przyszłym roku pielgrzymki do Fatimy z uczestnictwem na wieczornych nabożeństwach w tym sanktuarium. Pielgrzymka ma 8 dni a w programie także inne atrakcyjne miejsca. Przewidywany koszt 3800 zł. Osoby zainteresowane takim wyjazdem zapraszamy w piątek 27.11 o godz. 16 na spotkanie z przedstawicielem Biura Pielgrzymkowego.

Ks. Dziekan Stanisław Pietkiewicz