Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 26 grudnia, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 26.12.2021

1. Od poniedziałku do czwartku pilne sprawy proszę załatwiać w sąsiednich parafiach.

2. Dziękuję za żywność i środki czystości dla skromniej żyjących rodzin. Udało się pomóc 40 rodzinom, a także za wsparcie naszego Stawigudzkiego Stowarzyszenia „Dajmy Szansę” – 5736 zł.

3. 9 stycznia po Sumie – wspólne śpiewanie kolęd z chórem Konsonans.

4. Kolęda, podobnie jak w roku ubiegłym, na wcześniejsze zgłoszenie. Początek 4 stycznia. Można już się zgłaszać.

5. Dziękuję za modlitwę i udział w pogrzebie Pani Marii Dolaty.