Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 25 kwietnia, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 25.04.2021

25 kwietnia 2021 – 4. Niedziela Zmartwychwstania

1. Dzisiaj po wieczornej mszy spotkanie biblijne, a za tydzień półgodzinna adoracja w ciszy.

2. W związku z pogrzebem abpa seniora Wojciecha Ziemby, bierzmowanie zostało przełożone na 4 maja o godz. 16.00. Próba przed bierzmowaniem w sobotę o 9.15. Potem spowiedź.

3. Pierwsza Komunia 02 maja o 11.00 i 13.00. W związku z ograniczeniami w kościele, na tych mszach będą mogły przebywać jedynie dzieci i ich najbliżsi. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i pierwsza spowiedź w sobotę o 10.00.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się

MAŁGORZATA HINZMANN, panna, Stawiguda

SZYMON SZCZECHOWSKI, kawaler, par. Kowale Oleckie – zapowiedź trzecia