Author: , Posted: 12 grudnia, 2021, Categories: Bez kategorii

Ogłoszenia 12.12.2021

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie formacyjne dla rodziców uczniów klas III.

2. Do przyszłej niedzieli na plebanię albo do zakrystii można jeszcze przynosić żywność i środki czystości dla skromniej żyjących rodzin.

3. W zakrystii są świece (5 zł) i opłatki (dowolna ofiara).

4. Roraty w tym tygodniu od poniedziałku do środy o 6.00.

5. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę na Wieczorze Chwały w ostatnią środę.

6. Od czwartku do soboty rekolekcje adwentowe, które poprowadzi je ks. Dariusz Sonak z Rybak. Spowiedź w piątek i sobotę przed mszą św.

7. W przyszłą niedzielę nasz Stawigudzkie Stowarzyszenie „Dajmy Szansę” będzie kwestowało przed kościołem. Serdecznie prosimy o wsparcie.