Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 10 października, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 10.10.2021

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci z klas III, a po wieczornej mszy spotkanie biblijne.

2. Nabożeństwo różańcowe w dzień powszedni po wieczornej mszy, w niedzielę przed Sumą, a dla dzieci we wtorki.

3. Dziękuję za udział w Wieczorze chwały z modlitwą o uzdrowienie, za pomoc, posiłki oraz wsparcie działań ewangelizacyjnych wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic.

4. W środę spotkanie przygotowujące do bierzmowania (klasy VIII) w szkolnej świetlicy. Zgodnie z decyzją Arcybiskupa Warmińskiego, przygotowanie do pierwszej spowiedzi i komunii oraz bierzmowania odbywa się w parafii na terenie, której mieszkają dzieci i młodzież, bez względu na to, gdzie chodzą o szkoły.

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

KRYSTIAN STOCHMAL, kawaler, Stawiguda

JESSIKA MAGUDA, panna, Stawiguda – zapowiedź trzecia