Author: , Posted: 7 marca, 2021, Categories: Bez kategorii

Ogłoszenia 07.03.2021

07 marca 2021 – 3. Niedziela wielkiego postu

1. W środę o 18.00 spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla uczniów klasy VIII.

2. Droga krzyżowa po wieczornej mszy:. we wtorek dla dzieci, w piątek dla dorosłych. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 16.30.

3. Dziękuję za modlitwę i udział w pogrzebie Ewy Kobojek i Tadeusza Jasieniewskiego.

4. 14 i 21 marca wraz ze Stowarzyszeniem „Dajmy Szansę” organizujemy przed kościołem wielkopostną zbiórkę do puszek. Dzięki temu będzie można wspomóc rodziny, którym Stowarzyszenie się opiekuje. Bliżej świąt będziemy również wspólnie organizowali paczki świąteczne dla skromniej żyjących rodzin. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego można składać w zakrystii albo do skarbony.

5. Z tyłu kościoła oprócz cotygodniowego Gościa Niedzielnego jest wyłożony specjalny numer gazety poświęcony św. Józefowi – 9 zł.