Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 5 czerwca, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 06.06.2021

1. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po wieczornej mszy, w niedzielę przed Sumą, a we wtorki dla dzieci.

2. Do połowy czerwca można przynosić fanty na kiermasz odpustowy.

3. Dziękuję za przygotowanie procesji Bożego Ciała, ołtarzy i wspólną modlitwę.

4. W piątek odwiedziny chorych od 8.00.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się

RAFAŁ ZIENCINA, stanu wolnego, Zezuty

DOMINIKA LESZCZYŃSKA, stanu wolnego, Zezuty – zapowiedź druga

8. Od tej niedzieli do końca sierpnia msza wieczorna niedzielna o 19.00.