Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 5 grudnia, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 05.12.2021

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie formacyjne dla rodziców klas I. We wtorek nie ma spotkania dla rodziców klas VIII, a w przyszłą niedziele po Sumie spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci klas III.

2. Serdecznie dziękuję Katechetom i Wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas, właścicielom sklepów i darczyńcom za żywność dla skromniej żyjących rodzin. Można również żywność i środki czystości przynosić na plebanię albo do zakrystii do 19 grudnia.

3. W zakrystii są świece (5 zł) i opłatki (dowolna ofiara).

4. Roraty w tym tygodniu we wtorek i sobotę o 6.00.

5. W środę 08 grudnia o 18.00 msza i Wieczór Chwały z modlitwą o uzdrowienie, które poprowadzi Marcin Zieliński ze Wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Ofiary składane w środę na tacę przeznaczone będą na działalność ewangelizacyjną Wspólnoty.