Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 5 września, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 05.09.2021

1. Bardzo dziękuję za wsparcie inwestycji parafialnej. W tym tygodniu wpłynęło 350 zł.

2. Dziękuję za przygotowanie i prowadzenie pielgrzymki do Gietrzwałdu.

3. Od tej niedzieli niedzielne msze wieczorne o 17.00.

4. Dzisiaj:

a. po mszy na 8.00 spotkanie organizacyjne dla uczniów klas VI-VIII i rodziców w ramach przygotowania do bierzmowania

b. po Sumie spotkanie organizacyjne dla uczniów klas I oraz III i rodziców w ramach przygotowania do pierwszej spowiedzi i komunii

c. po wieczornej mszy spotkanie biblijne

5. Jeżeli chciałby ktoś siedzieć na zewnątrz w czasie mszy, proszę wziąć z zakrystii klucz do sali, i wynieść (a potem schować) ławki. Z powodu notorycznego ich niszczenia przez pijaków trzeba było je zabezpieczyć.

6. Dzisiaj beatyfikacja S. Elżbiety Róży Czackiej i kard. Stefana Wyszyńskiego od 12.00 w Warszawie.

7. W piątek i sobotę pilne sprawy proszę załatwiać w sąsiednich parafiach