Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 3 października, 2021, Categories: Bez kategorii


Ogłoszenia 03.10.2021

1. Dzisiaj po Sumie spotkanie z formacyjne dla rodziców klas I, a za tydzień dla rodziców dzieci z klas III.

2. We wtorek o 18 spotkanie formacyjne dla rodziców uczniów z klas VIII, w czwartek dla uczniów klas VI i VII.

3. Nabożeństwo różańcowe w dzień powszedni po wieczornej mszy, w niedzielę przed Sumą, a dla dzieci we wtorki.

4. W środę 6 października o 18.00 Msza i Wieczór chwały z modlitwą o uzdrowienie, który poprowadzi Marcin Zieliński ze skierniewickiej Wspólnoty „Głos Pana”. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na działalność ewangelizacyjną Wspólnoty. W tym spotkaniu modlitewnym bierze udział młodzież przygotowująca się do bierzmowania.

5. W przyszłą niedzielę po wieczornej mszy spotkanie biblijne.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

KRYSTIAN STOCHMAL, kawaler, Stawiguda

JESSIKA MAGUDA, panna, Stawiguda – zapowiedź druga