Author: , Posted: 30 maja, 2016, Categories: Bez kategorii

Oaza Dzieci Bożych

Ostatnie spotkanie Oazy Dzieci Bożych  odbyło się pod kapliczką Matki Bożej na terenie naszego kościoła.

Z okazji  Dnia Matki, nasze oazowe dzieci : Dominik, Ola, Karolinka, Patrycja i Ala wspólnie wykleiły  laurkę, na której podziękowały Maryi za Jezusa, za matczyną miłość i troskę, za wiarę i Kościół, za dobrą radę, dobre myśli i codzienne wsparcie.

To był piękny, słoneczny i bardzo radosny wieczór dla nas wszystkich. Dziękujemy.

Galeria 23 05 2016 Oaza