Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 30 maja, 2016, Categories: Bez kategorii


Oaza Dzieci Bożych

Ostatnie spotkanie Oazy Dzieci Bożych  odbyło się pod kapliczką Matki Bożej na terenie naszego kościoła.

Z okazji  Dnia Matki, nasze oazowe dzieci : Dominik, Ola, Karolinka, Patrycja i Ala wspólnie wykleiły  laurkę, na której podziękowały Maryi za Jezusa, za matczyną miłość i troskę, za wiarę i Kościół, za dobrą radę, dobre myśli i codzienne wsparcie.

To był piękny, słoneczny i bardzo radosny wieczór dla nas wszystkich. Dziękujemy.

Galeria 23 05 2016 Oaza