Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 30 maja, 2016, Categories: Bez kategorii


Oaza Dzieci Bożych

Ostatnie spotkanie Oazy Dzieci Bożych  odbyło się pod kapliczką Matki Bożej na terenie naszego kościoła.

Z okazji  Dnia Matki, nasze oazowe dzieci : Dominik, Ola, Karolinka, Patrycja i Ala wspólnie wykleiły  laurkę, na której podziękowały Maryi za Jezusa, za matczyną miłość i troskę, za wiarę i Kościół, za dobrą radę, dobre myśli i codzienne wsparcie.

To był piękny, słoneczny i bardzo radosny wieczór dla nas wszystkich. Dziękujemy.

Galeria 23 05 2016 Oaza