Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 22 listopada, 2016, Categories: Bez kategorii


Oaza 21.11.2016 „Mróweczki”

W załączeniu zdjęcia z ostatniej Oazy. Dzieci było jak mrówek 🙂 A że mrówki pracowite więc lampiony i różańce zrobione przez dzieci z Oazy będą do kupienia w najbliższą niedzielę  przed Eucharystią o 8.00 i o 11.00,

Galeria 21 11 2016 Oaza