Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 22 listopada, 2016, Categories: Bez kategorii


Oaza 21.11.2016 „Mróweczki”

W załączeniu zdjęcia z ostatniej Oazy. Dzieci było jak mrówek 🙂 A że mrówki pracowite więc lampiony i różańce zrobione przez dzieci z Oazy będą do kupienia w najbliższą niedzielę  przed Eucharystią o 8.00 i o 11.00,

Galeria 21 11 2016 Oaza