Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 2 października, 2015, Categories: Bez kategorii


Nowa rubryka na naszej stronie

Zachęcamy do odwiedzania nowej rubryki „Moim Zdaniem”, dostępnej poprzez górne menu naszej strony.

Będziemy tu publikować teksty, rozważania, skłaniające do przemyśleń i refleksji, odnoszące się do wiary ale i do tego, co dzieje się wokół nas, do codziennych spraw i problemów.

Na początek gorący temat – uchodźcy. Zapraszamy do lektury.