Author: , Posted: 1 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii

Mini konkurs „Jakubkowy”

Zbierzmy „Jakubów” porozrzucanych po  świecie!

Na pewno macie jakieś swoje zdjęcia św. Jakuba z różnych miejsc w Polsce i na świecie. Fajnie byłoby stworzyć taką „Galerię Jakubową”, umieścilibyśmy ją na naszej stronce, chyba byłaby to pierwsza tego typu galeria… Pamiętajcie też o tym jeżdżąc na wakacje! Ks. Tomek na pewno wymyśli fajne nagrody dla tych, którzy podrzucą najwięcej „Jakubków”

A tego Jakuba poznajecie? No gdzie to jest? Kto wie?