Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 1 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii


Mini konkurs „Jakubkowy”

Zbierzmy „Jakubów” porozrzucanych po  świecie!

Na pewno macie jakieś swoje zdjęcia św. Jakuba z różnych miejsc w Polsce i na świecie. Fajnie byłoby stworzyć taką „Galerię Jakubową”, umieścilibyśmy ją na naszej stronce, chyba byłaby to pierwsza tego typu galeria… Pamiętajcie też o tym jeżdżąc na wakacje! Ks. Tomek na pewno wymyśli fajne nagrody dla tych, którzy podrzucą najwięcej „Jakubków”

A tego Jakuba poznajecie? No gdzie to jest? Kto wie?

DSC_6774