Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 2 czerwca, 2015, Categories: Bez kategorii


Letni porządek Mszy św.

Przypominamy, że od 01 czerwca do 31 sierpnia obowiązuje letni porządek Mszy św. w niedziele, Msza św. wieczorna jest o godz. 19.00.

W Boże Ciało są tylko dwie Msze św., o godz. 8.00 i 11.00, Mszy wieczornej nie ma.