Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 2 czerwca, 2015, Categories: Bez kategorii


Letni porządek Mszy św.

Przypominamy, że od 01 czerwca do 31 sierpnia obowiązuje letni porządek Mszy św. w niedziele, Msza św. wieczorna jest o godz. 19.00.

W Boże Ciało są tylko dwie Msze św., o godz. 8.00 i 11.00, Mszy wieczornej nie ma.