Author: , Posted: 24 lutego, 2016, Categories: Bez kategorii

Koło Biblijne

Kochani
Na najbliższe Koło Biblijne przeczytajcie I list do Koryntian. Ażeby nie było tak na „sucho”, to zadanie dodatkowe przed Wami. Przyjdźcie z tym fragmentem listu, który Was porusza („który powoduje, że łzy ze wzruszenia cisną Wam się na oczy, który sprawia, że czujecie miłość”).
A ponieważ „miłość łaskawa jest”, to każda odpowiedź będzie właściwa. Zapraszamy też (a może przede wszystkim) tych, którzy do tej pory nie bywali na spotkaniach Koła a chcieliby do nas dołączyć – fajna atmosfera, ciekawe dyskusje, herbatki smakowe ks. Tomka i kultowe krakersy to tylko część argumentów „za”. Zapraszamy !!! (po wieczornej Mszy św. czyli ok.18.00).PRZ_3171