Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 7 marca, 2015, Categories: Bez kategorii


Koło Biblijne 08 03 2015

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Koła Biblijnego, które odbędzie się 08.03.2015 po wieczornej Mszy Św.

Będziemy rozmawiać o Księdze Hioba. Dla zainteresowanych, aby przybliżyć temat, podajemy pomocne linki

Biblia on-line Księga Hioba

Księga Hioba – komentarze

hiob