Author: , Posted: 31 lipca, 2016, Categories: Bez kategorii

Kolejna relacja z ŚDM

Nasze reporterki, Ola i Agnieszka, nadają z ŚDM z opóźnieniem – zrozumiałym z racji wielu wydarzeń, emocji i zmęczenia, niemniej dzielą się z nami kolejną wiadomością:
„Odpoczęci po długiej podróży w piątek, z panią prof. Andrasz i ks. Sławomirem Skorupckim odwiedziliśmy Łagiewniki i pomodliliśmy się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Mimo problemów dotarliśmy na krakowskie Błonie, gdzie uczestniczyliśmy w Drodze Krzyżowej z udziałem Papieża Franciszka. Sytuacje z niektórych stacji były przedstawione bardzo realistycznie. Na koniec Ojciec Franciszek namawiał nas do podchodzenia z braterską miłością do uchodźców. Wieczorem wróciliśmy do szkoły zregenerować siły. POZDRAWIAMY!”

W załączeniu zdjęcie sprzed godziny z Brzegów, gdzie na Papieża oczekują wierni (pozdrawiają nas stamtąd Ela i Krzysztof Szymanowscy, Wiesław i Mariola Stępniak). Z naszej parafii, w ŚDM, wg pobieżnych rachunków ks. Tomka, bierze udział ok. 20 osób

20160730_204359