Author: , Posted: 13 maja, 2016, Categories: Bez kategorii

Już jutro Wigilia Zesłania Ducha Świętego !

Kochani, odliczamy godziny do naszej pierwszej wspólnej Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Intencją tego spotkania jest rozpalenie Ducha Świętego w naszej parafii. Nie może Was zabraknąć. Kto nie może przyjść na całą wigilię, niech przyjdzie choć na chwilę. Duch Święty działa , zna nasze możliwości i zrozumie … jak Ojciec.
Zabierzcie ze sobą świecę lub lampion, niech Droga Światła będzie jasna.
Próba dla tych, którzy chcą służyć również swoim śpiewem lub graniem na tej uroczystości o 19.30, w sobotę.

I niech Duch Św. będzie z Wami.