Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 13 maja, 2016, Categories: Bez kategorii


Już jutro Wigilia Zesłania Ducha Świętego !

Kochani, odliczamy godziny do naszej pierwszej wspólnej Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Intencją tego spotkania jest rozpalenie Ducha Świętego w naszej parafii. Nie może Was zabraknąć. Kto nie może przyjść na całą wigilię, niech przyjdzie choć na chwilę. Duch Święty działa , zna nasze możliwości i zrozumie … jak Ojciec.
Zabierzcie ze sobą świecę lub lampion, niech Droga Światła będzie jasna.
Próba dla tych, którzy chcą służyć również swoim śpiewem lub graniem na tej uroczystości o 19.30, w sobotę.

I niech Duch Św. będzie z Wami.