Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

W każdym położeniu możemy uwielbiać Boga

(…) „Święci i święte ukazują nam, że zawsze można uwielbiać Boga, w dobrej i złej doli, ponieważ Bóg jest wiernym przyjacielem – to jest podstawą uwielbienia: Bóg jest wiernym przyjacielem, a Jego miłość nigdy nie zawodzi. Jest On zawsze obok nas. Zawsze nas oczekuje. Ktoś powiedział: jest jak strażnik, który jest blisko ciebie, i pozwala tobie w sposób pewny iść naprzód w chwilach trudnych, mrocznych, miejmy odwagę, by powiedzieć: „Pochwalony bądź, Panie mój”, uwielbiać Pana. To nam bardzo dobrze zrobi.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 3 września, 2014, Categories: Bez kategorii


Informacje o pielgrzymce i spotkaniach

W tym roku z naszego kościoła wychodzą dwie piesze pielgrzymki do Gietrzwałdu. Pierwsza w najbliższą sobotę 6.09 o godz. 8.00 – grupa naszych przyjaciół z Jabłonnej koło Warszawy. I druga parafialna, w następną sobotę, 13 września o godz. 7.40.

W  niedzielę 7.09 po mszy o godz. 8.00 – spotkanie z kandydatami do bierzmowania – 2 kl. szkoły średniej i starsi, po 11.00 – rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii  św. , a wieczorem spotkanie Koła Biblijnego.