Author: , Posted: 3 września, 2014, Categories: Bez kategorii

Informacje o pielgrzymce i spotkaniach

W tym roku z naszego kościoła wychodzą dwie piesze pielgrzymki do Gietrzwałdu. Pierwsza w najbliższą sobotę 6.09 o godz. 8.00 – grupa naszych przyjaciół z Jabłonnej koło Warszawy. I druga parafialna, w następną sobotę, 13 września o godz. 7.40.

W  niedzielę 7.09 po mszy o godz. 8.00 – spotkanie z kandydatami do bierzmowania – 2 kl. szkoły średniej i starsi, po 11.00 – rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i komunii  św. , a wieczorem spotkanie Koła Biblijnego.