Modlitwa

„Modlitwa chrześcijańska rodzi się z wiary w Jezusa i zawsze idzie z wiarą ponad trudności” – zaznaczył Franciszek. Przypomniał Abrahama, który w wieku stu lat otrzymał obietnicę, że będzie ojcem wielu narodów, uwierzył i przez to został usprawiedliwiony.

„Wiara wyrusza w drogę: wiara to czynienie wszystkiego co możliwe, aby uzyskać tę łaskę o którą proszę. Pan nam powiedział: «Proście, a będzie wam dane» (Mt 7,7). Weźmy także to słowo i ufajmy, ale zawsze z wiarą i angażując się. To jest odwaga, jaką posiada modlitwa chrześcijańska. Jeśli modlitwa nie jest odważna, nie jest chrześcijańska”

Grupa Muzyczna II

W miarę możliwości posługujemy na Mszy świętej niedzielnej o godz. 8.00. Widzieliśmy potrzebę i poczuliśmy zaproszenie do posługi na porannej Mszy, gdyż od dłuższego czasu brakowało tu muzyki, która pomagałaby zgromadzonym w przeżyciu Liturgii Eucharystycznej. Wszystkich chętnych, by wspomóc naszą grupę zapraszamy przed lub po Mszy świętej.

Skład grupy:

– Marta Kolczyńska