Nie ma modlitw niewysłuchanych

„(…) Bóg zawsze odpowiada, że żadna modlitwa nie będzie niewysłuchana, że jest On Ojcem i nie zapomina o swoich cierpiących dzieciach.

Oczywiście, te stwierdzenia wystawiają nas na próbę, ponieważ wydaje się, że wiele naszych modlitw jest niewysłuchanych. Ileż razy prosiliśmy, a nie otrzymaliśmy, pukaliśmy a znaleźliśmy drzwi zamknięte? Jezus zachęca nas, abyśmy w takich chwilach nalegali i nie poddawali się. Modlitwa zawsze zmienia rzeczywistość: jeśli nie zmieniają się rzeczy wokół nas, to przynajmniej my się zmienimy, zmienia się nasze serce. Jezus obiecał dar Ducha Świętego każdemu, kto się modli.”

Grupa Muzyczna II

W miarę możliwości posługujemy na Mszy świętej niedzielnej o godz. 8.00. Widzieliśmy potrzebę i poczuliśmy zaproszenie do posługi na porannej Mszy, gdyż od dłuższego czasu brakowało tu muzyki, która pomagałaby zgromadzonym w przeżyciu Liturgii Eucharystycznej. Wszystkich chętnych, by wspomóc naszą grupę zapraszamy przed lub po Mszy świętej.

Skład grupy:

– Marta Kolczyńska