Zapytaj siebie, czy twoje serce nie stało się lodem

„(…) prawdziwym obliczem miłości jest miłosierdzie wobec potrzebującego życia ludzkiego. W ten sposób stajemy się prawdziwymi uczniami Jezusa i objawia się oblicze Ojca: „Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny” (Łk 6, 36). Bóg, nasz Ojciec, jest miłosierny, bo współczuje; jest zdolny do tego współczucia, do zbliżenia się do naszego bólu, do naszego grzechu, do naszych wad, do naszej nędzy.”

Grupa Muzyczna II

W miarę możliwości posługujemy na Mszy świętej niedzielnej o godz. 8.00. Widzieliśmy potrzebę i poczuliśmy zaproszenie do posługi na porannej Mszy, gdyż od dłuższego czasu brakowało tu muzyki, która pomagałaby zgromadzonym w przeżyciu Liturgii Eucharystycznej. Wszystkich chętnych, by wspomóc naszą grupę zapraszamy przed lub po Mszy świętej.

Skład grupy:

– Marta Kolczyńska