Bez Chrystusa nie znajdziemy właściwego kierunku życia

„(…)Wszyscy potrzebujemy słowa prawdy, które by nas prowadziło i oświecało nam drogę. Bez prawdy, którą jest sam Chrystus nie można znaleźć właściwego ukierunkowania życia. Kiedy oddalamy się od Jezusa i od Jego miłości, gubimy się, a egzystencja zamienia się w rozczarowanie i niezadowolenie. Mając Jezusa u boku możemy bezpiecznie iść naprzód, możemy przezwyciężyć próby, postępujemy w miłości do Boga i do bliźniego. Jezus uczynił siebie darem dla innych, stając się w ten sposób wzorem miłości i służby dla każdego z nas. Niech Najświętsza Maryja Panna pomaga nam brać na siebie problemy, cierpienia i trudności naszego bliźniego poprzez postawę dzielenia się i służby.”

Grupa Muzyczna II

W miarę możliwości posługujemy na Mszy świętej niedzielnej o godz. 8.00. Widzieliśmy potrzebę i poczuliśmy zaproszenie do posługi na porannej Mszy, gdyż od dłuższego czasu brakowało tu muzyki, która pomagałaby zgromadzonym w przeżyciu Liturgii Eucharystycznej. Wszystkich chętnych, by wspomóc naszą grupę zapraszamy przed lub po Mszy świętej.

Skład grupy:

– Marta Kolczyńska