„Urbi et Orbi” Katecheza Papieża Franciszka

(…) Ta choroba pozbawiła nas nie tylko tych, których dotknęła choroba, ale także możliwości czerpania pociechy wypływającej z sakramentów, zwłaszcza Eucharystii i Pojednania. W wielu krajach nie było można do nich przystępować, ale Pan nie zostawił nas samych! Trwając zjednoczeni w modlitwie, jesteśmy pewni, że położył na nas swą rękę (por. Ps 138, 5), powtarzając nam z mocą: nie lękaj się, „zmartwychwstałem i zawsze jestem z tobą”

Grupa Muzyczna II

W miarę możliwości posługujemy na Mszy świętej niedzielnej o godz. 8.00. Widzieliśmy potrzebę i poczuliśmy zaproszenie do posługi na porannej Mszy, gdyż od dłuższego czasu brakowało tu muzyki, która pomagałaby zgromadzonym w przeżyciu Liturgii Eucharystycznej. Wszystkich chętnych, by wspomóc naszą grupę zapraszamy przed lub po Mszy świętej.

Skład grupy:

– Marta Kolczyńska