Parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Stawigudzie

Duch Święty fundamentem jedności

(…) „Bracia i siostry, módlmy się do Niego: Duchu Święty, pamięci Boga, ożyw w nas pamięć o otrzymanym darze. Uwolnij nas od paraliżu egoizmu i rozpal w nas pragnienie służenia, czynienia dobra. Bo gorszy niż ten kryzys, jest tylko dramat zmarnowania go, zamykając się w sobie. Przyjdź, Duchu Święty: Ty, który jesteś harmonią, uczyń nas budowniczymi jedności; Ty, który zawsze dajesz siebie, daj nam odwagę, by wyjść z siebie, aby się miłować i pomagać, by stać się jedną rodziną. Amen.”

Papież Franciszek

Author: , Posted: 15 marca, 2016, Categories: Bez kategorii


Akcja PALMA na Oazie

Dzieci nie chcą być gorsze od naszych Pań przygotowujących palmy na kiermasz 🙂 Na swoim spotkaniu oazowym, pod czujnym okiem cioteczek z koła biblijnego oraz samego Proboszcza „kręciły” własne arcydzieła, oj działo się, działo 🙂

 

Galeria 14 03 2016 OAZA Palmy

i filmik

Tworzymy palmy OAZA 14 03 2016