Author: , Posted: 1 sierpnia, 2014, Categories: Bez kategorii

Stare archiwa

W Galerii założyliśmy nowy rozdział „Ze starych archiwów”, gdzie publikujemy udostępnione przez Parafian zdjęcia naszego Kościoła, uroczystości i samej Stawigudy. Zaczynamy od skromnych 4 zdjęć ale wierzymy, że będzie ich przybywać. Zachęcamy – w ten sposób historia naszej Parafii i nas samych nie ulegnie zapomnieniu, będziemy mogli podzielić się z innymi często bardzo ciekawymi ujęciami. Wystarczy spojrzeć na dwa, bardzo stare zdjęcia naszego kościoła – któż z nas pamięta taki wygląd naszej świątyni?

link: Ze starych archiwów…(NOWE!)